~~*Photoshop Forum*~~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~~*Photoshop Forum*~~

Dobrodosli na forum o Photoshopu!!!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Dovrši priču........

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
× Karla ×
Polako uchis!
Polako uchis!
× Karla ×


Broj poruka : 97
Godina : 29
Lokacija : Nema me...
photoshop forum :
Dovrši priču........ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dovrši priču........ Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2008

Dovrši priču........ Empty
PočaljiNaslov: Dovrši priču........   Dovrši priču........ EmptySub Dec 20, 2008 6:12 pm

evo ja počinjem........

bilo je to jednog..................
Nazad na vrh Ići dole
*sweet**
Polako saznajesh sve u PS-u!
Polako saznajesh sve u PS-u!
*sweet**


Broj poruka : 264
photoshop forum :
Dovrši priču........ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dovrši priču........ Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2008

Dovrši priču........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Dovrši priču........   Dovrši priču........ EmptySub Dec 20, 2008 7:17 pm

Bilo je to jednog kisnog i tmurnog dana...
Nazad na vrh Ići dole
× Karla ×
Polako uchis!
Polako uchis!
× Karla ×


Broj poruka : 97
Godina : 29
Lokacija : Nema me...
photoshop forum :
Dovrši priču........ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dovrši priču........ Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2008

Dovrši priču........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Dovrši priču........   Dovrši priču........ EmptySub Dec 20, 2008 7:19 pm

Bilo je to jednog kisnog i tmurnog dana kad je cijela ulica...
Nazad na vrh Ići dole
*sweet**
Polako saznajesh sve u PS-u!
Polako saznajesh sve u PS-u!
*sweet**


Broj poruka : 264
photoshop forum :
Dovrši priču........ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dovrši priču........ Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2008

Dovrši priču........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Dovrši priču........   Dovrši priču........ EmptySub Dec 20, 2008 7:19 pm

Bilo je to jednog kisnog i tmurnog dana kad je cijela ulica jos uvek spavala!...
Nazad na vrh Ići dole
× Karla ×
Polako uchis!
Polako uchis!
× Karla ×


Broj poruka : 97
Godina : 29
Lokacija : Nema me...
photoshop forum :
Dovrši priču........ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dovrši priču........ Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2008

Dovrši priču........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Dovrši priču........   Dovrši priču........ EmptySub Dec 20, 2008 7:21 pm

Bilo je to jednog kisnog i tmurnog dana kad je cijela ulica jos uvek spavala! Ja sam jedina bila budna
Nazad na vrh Ići dole
*sweet**
Polako saznajesh sve u PS-u!
Polako saznajesh sve u PS-u!
*sweet**


Broj poruka : 264
photoshop forum :
Dovrši priču........ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dovrši priču........ Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2008

Dovrši priču........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Dovrši priču........   Dovrši priču........ EmptySub Dec 20, 2008 7:23 pm

Bilo je to jednog kisnog i tmurnog dana kad je cijela ulica jos uvek spavala! Ja sam jedina bila budna i razmisljala....
Nazad na vrh Ići dole
× Karla ×
Polako uchis!
Polako uchis!
× Karla ×


Broj poruka : 97
Godina : 29
Lokacija : Nema me...
photoshop forum :
Dovrši priču........ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dovrši priču........ Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2008

Dovrši priču........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Dovrši priču........   Dovrši priču........ EmptySub Dec 20, 2008 7:29 pm

Bilo je to jednog kisnog i tmurnog dana kad je cijela ulica jos uvek spavala! Ja sam jedina bila budna i razmisljala o jednom slatkom dečku koji
Nazad na vrh Ići dole
*sweet**
Polako saznajesh sve u PS-u!
Polako saznajesh sve u PS-u!
*sweet**


Broj poruka : 264
photoshop forum :
Dovrši priču........ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dovrši priču........ Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2008

Dovrši priču........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Dovrši priču........   Dovrši priču........ EmptySub Dec 20, 2008 7:30 pm

Bilo je to jednog kisnog i tmurnog dana kad je cijela ulica jos uvek spavala! Ja sam jedina bila budna i razmisljala o jednom slatkom dečku koji je trebao danas da otputuje
Nazad na vrh Ići dole
$zmaj$
PS majstor!
PS majstor!
$zmaj$


Broj poruka : 360
Godina : 28
photoshop forum :
Dovrši priču........ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dovrši priču........ Right_bar_bleue

Datum upisa : 20.10.2008

Dovrši priču........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Dovrši priču........   Dovrši priču........ EmptySub Dec 20, 2008 7:33 pm

Bilo je to jednog kisnog i tmurnog dana kad je cijela ulica jos uvek spavala! Ja sam jedina bila budna i razmisljala o jednom slatkom dečku koji je trebao danas da otputuje u Beograd
Nazad na vrh Ići dole
*sweet**
Polako saznajesh sve u PS-u!
Polako saznajesh sve u PS-u!
*sweet**


Broj poruka : 264
photoshop forum :
Dovrši priču........ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dovrši priču........ Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2008

Dovrši priču........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Dovrši priču........   Dovrši priču........ EmptySub Dec 20, 2008 7:33 pm

Bilo je to jednog kisnog i tmurnog dana kad je cijela ulica jos uvek spavala! Ja sam jedina bila budna i razmisljala o jednom slatkom dečku koji je trebao danas da otputuje u Beograd.Posto sam ja zivela u Kanadi...
Nazad na vrh Ići dole
$zmaj$
PS majstor!
PS majstor!
$zmaj$


Broj poruka : 360
Godina : 28
photoshop forum :
Dovrši priču........ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dovrši priču........ Right_bar_bleue

Datum upisa : 20.10.2008

Dovrši priču........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Dovrši priču........   Dovrši priču........ EmptySub Dec 20, 2008 7:35 pm

Bilo je to jednog kisnog i tmurnog dana kad je cijela ulica jos uvek spavala! Ja sam jedina bila budna i razmisljala o jednom slatkom dečku koji je trebao danas da otputuje u Beograd.Posto sam ja zivela u Kanadi.Planirao je da ostane za stalno
Nazad na vrh Ići dole
*sweet**
Polako saznajesh sve u PS-u!
Polako saznajesh sve u PS-u!
*sweet**


Broj poruka : 264
photoshop forum :
Dovrši priču........ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dovrši priču........ Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2008

Dovrši priču........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Dovrši priču........   Dovrši priču........ EmptySub Dec 20, 2008 7:38 pm

Bilo je to jednog kisnog i tmurnog dana kad je cijela ulica jos uvek spavala! Ja sam jedina bila budna i razmisljala o jednom slatkom dečku koji je trebao danas da otputuje u Beograd.Posto sam ja zivela u Kanadi.Planirao je da ostane za stalno ovde
Nazad na vrh Ići dole
$zmaj$
PS majstor!
PS majstor!
$zmaj$


Broj poruka : 360
Godina : 28
photoshop forum :
Dovrši priču........ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dovrši priču........ Right_bar_bleue

Datum upisa : 20.10.2008

Dovrši priču........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Dovrši priču........   Dovrši priču........ EmptySub Dec 20, 2008 7:39 pm

Bilo je to jednog kisnog i tmurnog dana kad je cijela ulica jos uvek spavala! Ja sam jedina bila budna i razmisljala o jednom slatkom dečku koji je trebao danas da otputuje u Beograd.Posto sam ja zivela u Kanadi.Planirao je da ostane za stalno tamo
Nazad na vrh Ići dole
*sweet**
Polako saznajesh sve u PS-u!
Polako saznajesh sve u PS-u!
*sweet**


Broj poruka : 264
photoshop forum :
Dovrši priču........ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dovrši priču........ Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2008

Dovrši priču........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Dovrši priču........   Dovrši priču........ EmptySub Dec 20, 2008 7:40 pm

Bilo je to jednog kisnog i tmurnog dana kad je cijela ulica jos uvek spavala! Ja sam jedina bila budna i razmisljala o jednom slatkom dečku koji je trebao danas da otputuje u Beograd.Posto sam ja zivela u Kanadi.Planirao je da ostane za stalno tamo jer su mu tamo
Nazad na vrh Ići dole
Sunchy
~PS Admin~
~PS Admin~
Sunchy


Broj poruka : 862
Godina : 30
Lokacija : PHOTOSHOP WORLD!!!
photoshop forum :
Dovrši priču........ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dovrši priču........ Right_bar_bleue

Datum upisa : 17.10.2008

Dovrši priču........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Dovrši priču........   Dovrši priču........ EmptyNed Dec 21, 2008 12:51 pm

Bilo je to jednog kisnog i tmurnog dana kad je cijela ulica jos uvek spavala! Ja sam jedina bila budna i razmisljala o jednom slatkom dečku koji je trebao danas da otputuje u Beograd.Posto sam ja zivela u Kanadi.Planirao je da ostane za stalno tamo jer su mu tamo bili njegovi
Nazad na vrh Ići dole
http://www.celebritystars.do-goo.net
× Karla ×
Polako uchis!
Polako uchis!
× Karla ×


Broj poruka : 97
Godina : 29
Lokacija : Nema me...
photoshop forum :
Dovrši priču........ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dovrši priču........ Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2008

Dovrši priču........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Dovrši priču........   Dovrši priču........ EmptyNed Dec 21, 2008 1:07 pm

Bilo je to jednog kisnog i tmurnog dana kad je cijela ulica jos uvek spavala! Ja sam jedina bila budna i razmisljala o jednom slatkom dečku koji je trebao danas da otputuje u Beograd.Posto sam ja zivela u Kanadi.Planirao je da ostane za stalno tamo jer su mu tamo bili njegovi prijatelji koji ga uopće ne vole,a on
Nazad na vrh Ići dole
*sweet**
Polako saznajesh sve u PS-u!
Polako saznajesh sve u PS-u!
*sweet**


Broj poruka : 264
photoshop forum :
Dovrši priču........ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dovrši priču........ Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2008

Dovrši priču........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Dovrši priču........   Dovrši priču........ EmptyNed Dec 21, 2008 2:01 pm

Bilo je to jednog kisnog i tmurnog dana kad je cijela ulica jos uvek spavala! Ja sam jedina bila budna i razmisljala o jednom slatkom dečku koji je trebao danas da otputuje u Beograd.Posto sam ja zivela u Kanadi.Planirao je da ostane za stalno tamo jer su mu tamo bili njegovi prijatelji koji ga uopće ne vole,a on njih smatra najboljim prijateljima
Nazad na vrh Ići dole
× Karla ×
Polako uchis!
Polako uchis!
× Karla ×


Broj poruka : 97
Godina : 29
Lokacija : Nema me...
photoshop forum :
Dovrši priču........ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dovrši priču........ Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2008

Dovrši priču........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Dovrši priču........   Dovrši priču........ EmptyNed Dec 21, 2008 5:32 pm

Bilo je to jednog kisnog i tmurnog dana kad je cijela ulica jos uvek spavala! Ja sam jedina bila budna i razmisljala o jednom slatkom dečku koji je trebao danas da otputuje u Beograd.Posto sam ja zivela u Kanadi.Planirao je da ostane za stalno tamo jer su mu tamo bili njegovi prijatelji koji ga uopće ne vole,a on njih smatra najboljim prijateljima. Uvijek je bio naivan,ja sam mu
Nazad na vrh Ići dole
*sweet**
Polako saznajesh sve u PS-u!
Polako saznajesh sve u PS-u!
*sweet**


Broj poruka : 264
photoshop forum :
Dovrši priču........ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dovrši priču........ Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.12.2008

Dovrši priču........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Dovrši priču........   Dovrši priču........ EmptyPon Dec 22, 2008 7:47 pm

Bilo je to jednog kisnog i tmurnog dana kad je cijela ulica jos uvek spavala! Ja sam jedina bila budna i razmisljala o jednom slatkom dečku koji je trebao danas da otputuje u Beograd.Posto sam ja zivela u Kanadi.Planirao je da ostane za stalno tamo jer su mu tamo bili njegovi prijatelji koji ga uopće ne vole,a on njih smatra najboljim prijateljima. Uvijek je bio naivan,ja sam mu govorila da nekada
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dovrši priču........ Empty
PočaljiNaslov: Re: Dovrši priču........   Dovrši priču........ Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dovrši priču........
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~~*Photoshop Forum*~~ :: Off :: Igrice-
Skoči na: